6 grudnia w ramach koła turystycznego w salce widowiskowej KDK odbyło się autorskie spotkanie z alpinistą panem Radosławem Siewniakiem. Ciekawe opowieści o górach były wsparte przepięknymi zdjęciami z różnych pasm górskich Europy.
{phocagallery view=category|categoryid=51|limitstart=0|limitcount=0}

