Wreszcie doczekaliśmy się długo oczekiwanego wyjazdu do naszych zachodnich sąsiadów na wyspę Rugię do Königsstuhl. Podróż autokarem była dość długa (przeprawa promowa w Świnoujściu oraz odległość ok.250 km), ale było warto. Narodowy Park Jasmund powitał nas piękną zielenią, akurat w tym dniu dobrą pogodą i przepięknymi widokami z wysokiego klifu kredowego - na nasz wspólny Bałtyk. To były doznania typu "zobaczyć i umrzeć". Mimo długiego i dość trudnego marszu lasem bukowym wzdłuż wybrzeża i pokonywanie różnych nierówności terenu, wycieczka była bardzo udana. Niestety nie starczyło nam czasu na dokładne zwiedzenie Ośrodka Edukacyjnego, ale będzie to zachętą do "następnego razu".
{phocagallery view=category|categoryid=73|limitstart=0|limitcount=0}

