W kawiarni Pistacchio na marinie odbyło się kolejne turystyczne spotkanie słuchaczy kamieńskiego UTW. Wspomnienia z wycieczki po Japonii przekazała nam pani doktor Alicji Berezowska. Oprócz swoich medycznych zainteresowań pani doktor pasjonuje się zwiedzaniem ciekawych zakątków naszej kuli ziemskiej. Dr Berezowska przywiozła z podróży do Krainy Kwitnącej Wiśni wiele bardzo interesujących slajdów oraz swoje osobiste spostrzeżenia z codziennego życia Japończyków.
{phocagallery view=category|categoryid=117|limitstart=0|limitcount=0}

