W ramach wspólnego działania koła plastycznego ze Szkoły Podstawowej nr 2 pod kierunkiem pani Doroty Motyki i Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Kamienia Pomorskiego, dzieci z koła przysłały dla Słuchaczy wykonane przez siebie kartki świąteczne z życzeniami "WESOŁYCH ŚWIĄT".
{phocagallery view=category|categoryid=110|limitstart=0|limitcount=0}

