Członkowie koła turystycznego pojechali do Świnoujścia aby zwiedzić Muzeum Rybołówstwa Morskiego z wystawą żywej rafy koralowej.
Dzięki przepięknej jesiennej pogodzie mogliśmy odbyć miły spacer po mieście oraz zobaczyć niedawno odremontowany i zadaszony amfiteatr.
Kawa i ciasto czekała na nas w "Cafe Wieża", która mieści się w dawnym kościele luterańskim. Na wieży tegoż kościoła znajduje się punkt widokowy i dzięki słonecznej aurze panorama Świnoujścia z widokiem na morze była dla nas dodatkową atrakcją.
{phocagallery view=category|categoryid=92|limitstart=0|limitcount=0}

