Kolejny raz w Przedszkolu nr 1 odbyły się wspólne zajęcia z dziećmi naszych słuchaczek - wolontariuszek. Tematem zajęć było lukrowanie pierników oraz ozdabianie pomarańczy goździkami. Nad pracującymi gorliwie przedszkolakami wszędzie unosił się smakowity zapach pomarańczy i pierników. Idą Święta!
{phocagallery view=category|categoryid=226|limitstart=0|limitcount=0}

