Centrum Wolontariatu i Mentoringu Seniorów działające w ramach naszego Uniwersytetu powiększyło swoją działalność o wolontariat w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 2. Wolontariuszki organizują tam zajęcia dla dzieci w trakcie ich pobytu w świetlicy. W miniony poniedziałek uczyły dzieci praktycznych prac takich jak : nawlekanie nici na igłę, przyszywanie guzików, robienie kokardek, szycie podstawowym ściegiem. Te proste prace cieszyły się dużym zainteresowaniem młodych uczniów, którzy wykazali wielkie zaangażowanie w nowe świetlicowe zajęcia.
{phocagallery view=category|categoryid=354|limitstart=0|limitcount=0}

